ما از همان ابتدا دنبال بهترین ها بوده ایم

شرکت صنعتی پولاد صنعت هگمتان در سال 1383 با هدف طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت پروژه‌های بزرگ صنعتی، اداری، مسکونی و همچنین ساخت و نصب پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس شده است. نیاز رو به رشد جامعه در بخش صنعت و ساختمان، مدیران شرکت را بر آن داشت تا از تکنولوژی‌های نوین در صنعت جوش و برش بهره برده و ضمن بالا بردن کیفیت، سرعت را نیز افزایش دهند. این شرکت برای دستیابی به هدف فوق، از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات جوش و برش با قابلیت اجرای پروژه‌های بزرگ و در زمان کوتاه و با رعایت اصول فنی آئین‌نامه‌های معتبر جوشکاری استفاده میکند. تولید انواع مقاطع با استفاده ورق (تیر ورقها، باکس و…) و دتایل‌های اجرایی بدون محدودیت و با دقت و سرعت بالا از نتایج این امر است .

چارت

ظرفیت

ظـرفـیـت و فـضـای کـارخـانـه

ظرفیت هر کارخانه تولید سازه‌های فلزی به عوامل مختلفی همچون توان تولید نقشه‌های اجرایی، تکنولوژی و تعداد ماشین‌آلات مورد استفاده، نیروی انسانی آموزش دیده و… بستگی دارد. این شرکت با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مناسب در موارد اشاره شده، در حال حاضر با ظرفیت ۶۰۰ إلی ۸۰۰ تن تولید ماهیانه مشغول به فعالیت است؛ که این ظرفیت با توجه به زیرساخت‌های موجود تا سقف ۱۰۰۰ تن در ماه قابل افزایش است. لازم به ذکر است بنا به درخواست کارفرما یا وجود محدودیت زمانی در اجرای پروژه‌ها، این شرکت آمادگی برقراری شیفت کاری در شب، به جهت افزایش تولید و تسریع در کار را داراست. کارخانه دارای دو سالن تولید به عرض 18 متر و طول ۱۲۰ متر با ارتفاع مفید کاری ۸ متر تا زیر جرثقیل سقفی و یک سالن تولید با عرض ۲۵ متر و طول ۱۲۰ متر با ارتفاع کارگیری ۱۲ متر تا زیر جرثقیل سقفی می‌باشد. فضاهای جانبی به مساحت 1000 متر مربع جهت پشتیبانی تولید و قسمت تراشکاری تعبیه شده است. همچنین 1200 متر مربع فضا جهت استقرار پرسنل مهندسی-اداری تولید و دفاتر مالی و مدیریتی در نظر گرفته شده است.

800

تن تولید ماهیانه

250+

کارمند

150+

دستگاه
 • Take a Time Out

 • Room for Creativity

 • Relaxed Communication Environment

 • Time to Relax

 • Free Coffee & Drinks

تـجـهـیـزات کـارخـانـه

توسعه روزافزون تکنولوژی این شرکت را بر آن داشت تا نسبت به تهیه جدیدترین دستگاه ها اقدام نماید.

جهت ساخت اتصالات جوش از طیف گسترده‌ای از تجهیزات جوش با فرایندهای SAW، GMAW، ESW و SMAU استفاده می‌‌شود. از جمله این تجهیزات میتوان به دستگاه‌های جوش دروازه‌ای، الکترواسلگ، زیرپودری تراکتوری، زیرپودری دستی و میگ مگ (CO2)، رکتیفایرها و ترانس‌های جوش در فرایند جوشکاری و دستگاه‌های برش پلاسما، انواع CNC هواگاز ، انواع گیوتین و اره نواری در بخش برش اشاره نمود. جا به جایی قطعات توسط جرثقیل‌های سقفی با تناژهای مختلف و لیفتراک‌ها و واگن‌های حمل قطعات صورت می‌گیرد. واحد تولید در فرایند ساخت، علاوه بر روش‌های معمول، از دستگاه مونتاژ H (تیرورق) نیز بهره می‌گیرد.

آزمایشگاه

ما طیف گسترده ای از خدمات آزمایشگاهی را در اختیار داریم

 • مراحل بازرسی

  بخش مدیریت کنترل کیفیت و تضمین کار (QC) دارای کارشناسان خبره ای بود که رشته آکادمیک تحصیلی آنها در حوزه جوش بوده و دارای مدارک و گواهینامه ها از مراجع معتبر می باشند. مراحل بازرسی این بخش از سازمان به صورت زیر می باشد.

  – از ابتدای تحویل بار مراحل کنترلی کارشناسان این حوزه آغاز می شود که شامل رصد کردن مشخصات فیزیکی بار و ظاهری بار و کنترل ضخامت ورق ها.

  – در صورت مشاهده موارد مشکوک با همکاری مراکز آزمایشگاهی ذکر شده اندازه گیری ابعاد، تست تورق و آنالیز شیمیایی به منظور تعیین آلیاژ صورت می پذیرد

  – در مراحل قطعه زنی میزان پخی، له شدگی قطعات کنترل میشود.

  – در مراحل جوشکاری سلامت الکترود بازرسی شده که شامل اندازه گیری قطر، بازدید مشخصات ظاهری و خشک بودن و سلامت پودر های مورد استفاده در دستگاه های زیر پودری است. همچنین در هنگام مونتاژ سلامت جوش ها با آزمایش های VT، PT، UT، MT انجام می گردد.

  – در قسمت رنگ کاری میزان ضخامت و پوشش توسط دستگاه های آزمایشگاهی صورت میگرید.

  – پیچ و مهره های خریداری شده توسط کارشناسان به صورت روش های آماری ذکر شده در مراجع به صورت چشمی و با دستگاه های آزمایشگاهی کنترل ابعادی شده و در صورت نیاز مورد آزمایش کشش قرار میگرند.

 • لیست تجهیزات

  دستگاه Ultra Sonic
  تست مغناطیسی
  الکومتر رنگ
  Welding Gage Cambridge
  دستگاه پلاسما
  اسپری های PT
  الکومتر ( ضخامت سنج رنگ )
  رطوبت سنج
  تست رنگ (Cross cut)
  تست ضخامت فیلم تر Wet Gouge

خدمات آزمایشگاهی

 • تمام ورق ها و پروفیل های فولادی ورودی به کارگاه تحت بازرسی چشمی (VT) قرار میگرید. در صورت لزوم جهت حصول اطمینان از سلامت اقلام ورودی تست های مخرب (NDT) و تست های مخرب (DT) صورت میگرید. در صورت لزوم به تست هایی نظیر تورق (Lamination) و یا آزمایشهای حرفه ای نمونه اقلام فولادی به آزیمایشگاه های طرف قرارداد شرکت ارسال می شود.

 
ساختار مرکز

ساختار مرکز به صورتی تعریف شده است که بهینه ترین کارایی را داشته باشد

همینطور که مشاهدخ مینمایید ساختار به صورت سلسله مراتبی مدیریت می گردد.همینطور که مشاهدخ مینمایید ساختار به صورت سلسله مراتبی مدیریت می گردد.همینطور که مشاهدخ مینمایید ساختار به صورت سلسله مراتبی مدیریت می گردد.همینطور که مشاهدخ مینمایید ساختار به صورت سلسله مراتبی مدیریت می گردد.
 • Take a Time Out

 • Room for Creativity

 • Relaxed Communication Environment

 • Time to Relax

 • Free Coffee & Drinks

محیط زیست

حمایت از محیط زیست ، حمایت از زندگی است

با توجه به خط مشی سازمانی شرکت صنعتی تیر و ستون پارس، عملیات صنعتی این واحد تولیدی در جهت حفظ محیط زیست تدوین شده است و با پیاده‌سازی روش‌های مدیریت پسماند، جمع‌آوری انواع آلاینده‌های زیست محیطی انجام شده و به مراکز بازیافت جهت امحا و یا تبدیل ضایعات تحویل داده می‌شود. در این راستا، واحد رنگ و بلاست این شرکت با رویکردی زیست‌محیطی اقدام به نصب و راه‌اندازی ماشین شات بلاست برای آماده‌سازی قطعات قبل از رنگ‌آمیزی کرده که علاوه بر ارتقا فن‌آوری‌های تولیدی، گام موثری در جهت کاهش آلاینده‌های ناشی از روش‌های معمول تمیزکاری برداشته است.

 2019 Poulad Sanat Hegmatan  All rights reserved 
Copyright©2019  Net Kar Web Design Inc.